Witam, proszę o pomoc. Ford Focus MK2 C-Max 2006 r. – przestało mi działać Webasto. Z diagnozy komputera testerem Autel wynika: "czujnik temperatury płynu nagrzewnicy spalinowej zwarcie do masy". Czy ktoś może podpowiedzieć, gdzie on jest zlokalizowany? Z góry dziękuję za podpowiedź.