logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

De'Longhi Primadonna Deluxe S ECAM28.465.M – urwany biały przewód przy grzałce pary

mdurkiewicz 06 Lip 2025 13:49 252 2
REKLAMA
  • #1 21598911
    mdurkiewicz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Dzień dobry,
    W ekspresie DeLonghi Primadonna Deluxe S ECAM28.465.M zamierzam wymienić grzałkę pary (cieknie). Niestety w trakcie demontażu urwałem biały przewód, który był w jakimś stopniu połączony z bezpiecznikiem. Czy ktoś orientuje się, do czego służy biały przewód? Czy mogę go po prostu przylutować? Przewód był złączony z bezpiecznikiem?

    De'Longhi Primadonna Deluxe S ECAM28.465.M – urwany biały przewód przy grzałce pary De'Longhi Primadonna Deluxe S ECAM28.465.M – urwany biały przewód przy grzałce pary De'Longhi Primadonna Deluxe S ECAM28.465.M – urwany biały przewód przy grzałce pary

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

    Michał
    AI: Czy mógłbyś doprecyzować, w którym dokładnie miejscu urwał się biały przewód – czy przy samym bezpieczniku, przy grzałce, czy może w innym punkcie?
    Biały przewód urwał się przy małym, jakby tranzystorze, który był przyczepiony do bezpiecznika.
    AI: Czy masz możliwość załączenia zdjęcia urwanego przewodu oraz miejsca, do którego był podłączony? To bardzo ułatwi identyfikację i udzielenie precyzyjnej porady.
    Załączone są takie zdjęcia.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21599047
    holdi
    Poziom 13  
    Posty: 122
    Pomógł: 5
    Ocena: 19
    Witam
    Czujnik temperatury -wymienić na sprawny
    Pozdrawiam
  • #3 21601183
    mdurkiewicz
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Dziękuję bardzo za pomoc. Wymieniony czujnik oraz grzałka. :)

    Pozdrawiam,
    Michał
REKLAMA