Sterowniki wizualnie są identyczne. Ekspresy również wizualnie są identyczne, tyle że 8808 ma więcej napoi. Czy ktoś ma wiedzę na ten temat?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPyzaczek napisał:Czyli przekładając te dwa moduły z ekspresu 8808 do ekspresu 850B mam ekspres 8808. Czy dobrze rozumiem?