logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Opel Astra H 2007 – Display Safe po wymianie radia Siemens, brak Car Pass, Opcom

DJF1 10 Lip 2025 14:22 579 5
REKLAMA
  • #1 21602837
    DJF1
    Poziom 22  
    Posty: 1453
    Ocena: 105
    Opel Astra H Kombi 2007r, miałem uszkodzony laser CD. Kupiłem drugie radio o tych samych oznaczeniach Siemens, podpinam i sprawdzam . Okazuje się cd na tym też uszkodzone ale na dodatek wyskoczyło Display Safe i nic nie da się zrobić. Podpinam stare radio i to samo, mam Opcoma ale nie mam Car Pass i nie wiem co zrobić dalej. Opcom jest Chiński . Proszę o pomoc
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21602875
    mw1983marcin
    Poziom 25  
    Posty: 758
    Pomógł: 66
    Ocena: 173
    Musisz wyciągnąć pin i zalogować radio. Niestety w oplu radio jak chcesz wymienić na oryginalne to bez logowania się nie obejdzie , jedynie jakieś chińczyki z androidem działają plug& Play
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 21602884
    tolo
    Poziom 35  
    Posty: 3112
    Pomógł: 232
    Ocena: 1173
    To co kupiłeś najpierw trzeba wylogować i dopiero zalogować do Twojego auta ale jak uszkodzone CD to nie ma sensu kombinować, teraz musisz zalogować oryginalne. PIN z radia lub wyświetlacza. Do odczytania eeprom.
  • REKLAMA
  • #4 21602922
    DJF1
    Poziom 22  
    Posty: 1453
    Ocena: 105
    Mam programator i wiem jak odczytać eeprom , tylko gdzie znajduje się ten pin w pliku binarnym . Kupię nowy laser i zostanę przy swoim starym radiu, rozumiem że z mojego starego radia muszę odczytać pin ? Jeśli z wyświetlacza to czy przez opcoma to zrobię czy też bezpośrednio z eeprom?
  • REKLAMA
  • #5 21603361
    tolo
    Poziom 35  
    Posty: 3112
    Pomógł: 232
    Ocena: 1173
    Bezpośrednio z eeprom, odczytaj i wstaw na forum, myślę, że ktoś poda wtedy PIN.
REKLAMA