Opel Astra H Kombi 2007r, miałem uszkodzony laser CD. Kupiłem drugie radio o tych samych oznaczeniach Siemens, podpinam i sprawdzam . Okazuje się cd na tym też uszkodzone ale na dodatek wyskoczyło Display Safe i nic nie da się zrobić. Podpinam stare radio i to samo, mam Opcoma ale nie mam Car Pass i nie wiem co zrobić dalej. Opcom jest Chiński . Proszę o pomoc