Witam
Stara stacyjka została zastąpiona nową (używaną) że starej przełożyłem moduł od blokady kierownicy, bo pewno jest kodowany. Czy cewka z modułem też jest kodowana, czy pełni tylko rolę wzmacniacza ? Efekt jest teraz taki że zdalnie odpala ale po włożeniu kluczyka nie chce.
Dodano po 10 [godziny] 55 [minuty]:
Panowie, nie wierzę że nikt nic na ten temat nie ma do powiedzenia, dałem się namówić znajomemu na tego rupiecia i teraz nie mogę się go pozbyć.
Stara stacyjka została zastąpiona nową (używaną) że starej przełożyłem moduł od blokady kierownicy, bo pewno jest kodowany. Czy cewka z modułem też jest kodowana, czy pełni tylko rolę wzmacniacza ? Efekt jest teraz taki że zdalnie odpala ale po włożeniu kluczyka nie chce.
Dodano po 10 [godziny] 55 [minuty]:
Panowie, nie wierzę że nikt nic na ten temat nie ma do powiedzenia, dałem się namówić znajomemu na tego rupiecia i teraz nie mogę się go pozbyć.