Witam, odkupiłem od znajomego kabinę prysznicową Novoterm Silver Diamond i mam pewne wątpliwości, jeżeli chodzi o podłączenie jej do prądu. A więc czytając instrukcję, jest napisane, żeby wtyczkę podłączyć do gniazdka z uziemieniem. No ok, tymczasem zasilacz/przetwornica (oryginalna od kabiny, pytałem znajomego) nie ma uziemienia... W związku z tym czy to jest bezpieczne, czy jest w ogóle możliwość, że ta przetwornica przepuści 230 V na kabinę? Ten zasilacz steruje tylko wentylatorem, oświetleniem i radiem, nie ma tam pompy.