Mam dekoder Ferguson Ariva T75. Od jakiegoś czasu z niewiadomych przyczyn obraz wygląda tak jak na załączonych zdjęciach. Sprawdziłem na dwóch telewizorach i na dwóch różnych antenach(anteny: Televes V+ MIX, Olympia BX 1000+). Podejrzewam jakieś uszkodzenie dekodera (co jest tu raczej oczywiste). Siłą i jakość sygnału na 100%. Będę wdzięczny za sugestie co tu może być porobione i czy opłaca się to naprawiać?