Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamOPservator napisał:A jak wymieniasz żarówkę?
OPservator napisał:Ewentualnie opcja druga, na warsztat i niech poprawiają co skopali - bezpłatnie.
Rudder napisał:W warsztacie nic nie skopali, bo po prostu nie mieli dostępu ani zapewne narzędzi, żeby uzyskać taki dostęp.
Moderowany przez Felini:3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.
badboy84 napisał:czemu ma służyć ten temat?
Rudder napisał:badboy84 napisał:czemu ma służyć ten temat?
Temu żebym się dowiedzial jak naprawić tę ,,usterkę".
jarewa napisał:Zdemontować