Witam
Mam pytanko auto przejechało 200km po planowaniu głowicy. Ale teraz muszę jeszcze raz zdjąć głowice poniewaz mam pęknięty pierscien tłoka. Chodzi mi czy ponownie głowica powinna być planowana. Dzięki za info.
Mam pytanko auto przejechało 200km po planowaniu głowicy. Ale teraz muszę jeszcze raz zdjąć głowice poniewaz mam pęknięty pierscien tłoka. Chodzi mi czy ponownie głowica powinna być planowana. Dzięki za info.