logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens EQ500 TP503R09/02 – jak odblokować drzwi po ustawieniu zaparzacza i nacisku na blaszkę?

wioletafilipczyk 09 Sie 2025 15:00 456 5
  • #1 21630146
    wioletafilipczyk
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ekspres Siemens EQ500 - problem z drzwiami.
    Cześć, czy ktoś może mi napisać, jak zwolnić blokady drzwiczek? Oczywiście był problem z zaparzaczem, udało mi się go ustawić, naciskając na metalową blaszkę w drzwiach, jednak blokady nie wróciły na swoje miejsce. Jak to ogarnąć? Dziękuję za każdą poradę :)
    Załączniki:
    • Siemens EQ500 TP503R09/02 – jak odblokować drzwi po ustawieniu zaparzacza i nacisku na blaszkę? IMG_1317.jpeg (643.59 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #2 21630285
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    Przeskoczył mechanizm o jeden ząb. Do rozebrania i ustawienia.
  • #3 21632312
    ssss
    Poziom 38  
    Posty: 3368
    Pomógł: 469
    Ocena: 1790
    Nalezy zdemontowac prawa strone ekspresu i sprawdzic Pozycja 0525 0526 0507 0505
    Załączniki:
    • 2578149.pdf (225.36 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #4 21632364
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    ssss napisał:
    Nalezy zdemontowac prawa strone ekspresu i sprawdzic Pozycja 0525 0526 0507 0505

    Nie tam leży problem. To jest NAJLEPSZE NIEMIECKIE tak spartolone że musi się zepsuć.
    Jak klient do mnie dzwoni i mówi mam EQ500 to już wiem co się zepsuło.

    Problem leży w 502.
  • #5 21633260
    ssss
    Poziom 38  
    Posty: 3368
    Pomógł: 469
    Ocena: 1790
    Wioleta filipczyk napisala Cześć, czy ktoś może mi napisać, jak zwolnić blokady drzwiczek?
  • #6 21635251
    roman_partyka
    Poziom 27  
    Posty: 1421
    Pomógł: 68
    Ocena: 293
    ssss napisał:
    Wioleta filipczyk napisala Cześć, czy ktoś może mi napisać, jak zwolnić blokady drzwiczek?

    Jeśli chodzi o inną czynność niż ta podstawowa opisana w instrukcji obsługi to nie wiem.
REKLAMA