Ekspres Siemens EQ500 - problem z drzwiami.
Cześć, czy ktoś może mi napisać, jak zwolnić blokady drzwiczek? Oczywiście był problem z zaparzaczem, udało mi się go ustawić, naciskając na metalową blaszkę w drzwiach, jednak blokady nie wróciły na swoje miejsce. Jak to ogarnąć? Dziękuję za każdą poradę
Cześć, czy ktoś może mi napisać, jak zwolnić blokady drzwiczek? Oczywiście był problem z zaparzaczem, udało mi się go ustawić, naciskając na metalową blaszkę w drzwiach, jednak blokady nie wróciły na swoje miejsce. Jak to ogarnąć? Dziękuję za każdą poradę