Witam, posiadam lodówkę Indesit Ban 33 PS. Lodówka nie mrozi, słychać, jakby woda przelewała się w zamrażalniku. Lodówka jest OK, chłodzi ładnie. Czasami włącza się alarm, że zamrażalnik jest przegrzany.
Jakieś porady? Pomoc?
Nie dobór gazu.
Jak można ją naprawić?
Jakieś porady? Pomoc?
Nie dobór gazu.
Jak można ją naprawić?