Poszukuję metody zamieniania poziomów napięć z fototranzystora (przypuszczalnie ok. 10V gdy jest nieoświetlony i ok 4-5V po oświetleniu) na poziomy odpowiadające logice TTL. Myślalem o przerzutniku Schmitta, ale może są dostępne jakieś komparatory, które zrobilyby to bez problemów?
Z góry dzięki za wszelkie informacje
Z góry dzięki za wszelkie informacje