Witam, mam problem z padem do Xbox Series S kupionym z konsolą. Po wymianie lewego analoga muszę go cały czas kalibrować. Po kalibracji wszystko jest okej, ale jak znowu włączę konsolę, muszę znowu go kalibrować.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam