Witam.
Peugeot 207 1,4 z 2007r instalacja gazowa sekwencyjna BRC od nowości.
Samochód jest po remoncie silnika. Na benzynie pracuje bez zarzutów po przełączeniu na gaz nie pali na jeden cylinder. Przed remontem było ok.
Sprawdziłem wtryskiwacze i są w porządku , przewody do wtrysków również sprawdziłem i przejście jest. Czy ktoś może wie co może być przyczyną i jak znaleźć awarię?.
Pozdrawiam.
Dodano po 3 [minuty]:
A zapomniałem dodać, że na pewno nie ma wysterowania wtryskiwacza II (oznaczenie na wtyczce).
Peugeot 207 1,4 z 2007r instalacja gazowa sekwencyjna BRC od nowości.
Samochód jest po remoncie silnika. Na benzynie pracuje bez zarzutów po przełączeniu na gaz nie pali na jeden cylinder. Przed remontem było ok.
Sprawdziłem wtryskiwacze i są w porządku , przewody do wtrysków również sprawdziłem i przejście jest. Czy ktoś może wie co może być przyczyną i jak znaleźć awarię?.
Pozdrawiam.
Dodano po 3 [minuty]:
A zapomniałem dodać, że na pewno nie ma wysterowania wtryskiwacza II (oznaczenie na wtyczce).