Witam,
Kupiłem saturator sodastream model Enso, gdy pierwszy raz spróbowałem nacisnąć przycisk, aby zacząć gazować wodę to woda wylatywała z tyłu u góry w miejscu gdzie jest dysza butli.
Wyciągnąłem butle, gdyż myślałem że z nią coś jest nie tak, wsadziłem ponownie i już tak się nie działo, ale potrafiła woda kroplami pokazać się z tyłu na dyszy butli.
Bez butli zacząłem przyciskać guzik i zauważyłem że zacina się ten element zaznaczony na żółto delikatnie odpadał i tak się przycinał tzn tak skokowo pracował postanowiłem więc dokręcić mocniej śrubkę zaznaczoną na żółto i już nie opada ten element nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie to mogło być przyczyna wylewania się wody tzn cofania?
Sprzęt był kupiony, jako powystawowy i nie wiem czy go pozostawic czy lepiej zwrócić sprzęt.
Doradźcie szanowni.
Dziękuję
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Kupiłem saturator sodastream model Enso, gdy pierwszy raz spróbowałem nacisnąć przycisk, aby zacząć gazować wodę to woda wylatywała z tyłu u góry w miejscu gdzie jest dysza butli.
Wyciągnąłem butle, gdyż myślałem że z nią coś jest nie tak, wsadziłem ponownie i już tak się nie działo, ale potrafiła woda kroplami pokazać się z tyłu na dyszy butli.
Bez butli zacząłem przyciskać guzik i zauważyłem że zacina się ten element zaznaczony na żółto delikatnie odpadał i tak się przycinał tzn tak skokowo pracował postanowiłem więc dokręcić mocniej śrubkę zaznaczoną na żółto i już nie opada ten element nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie to mogło być przyczyna wylewania się wody tzn cofania?
Sprzęt był kupiony, jako powystawowy i nie wiem czy go pozostawic czy lepiej zwrócić sprzęt.
Doradźcie szanowni.
Dziękuję
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany