Planuję podłączyć kamerę samochodową w VW Golfie VIII do instalacji elektrycznej, zastanawiam się nad wyborem bezpieczników. Nie mam ich zbyt wiele do wyboru.

Czy podpięcie stałego zasilania do bezpiecznika oznaczonego w dokumentacji jako: Oświetlenie wnętrza (F6), oraz ACC do oznaczonego jako: Gniazdo ładowania USB 1 (F48) będzie OK? Oczywiście używam przejściówek fuse tap i dokładam dodatkowo swój 5 A.
Drugie pytanie: jakie bezpieczne napięcie odcięcia ustawić dla akumulatora 12 V, aby nie obawiać się rozładowania akumulatora?
Używam Viofo Hardware Kit H4, czy 12,2 V będzie OK?
Czy podpięcie stałego zasilania do bezpiecznika oznaczonego w dokumentacji jako: Oświetlenie wnętrza (F6), oraz ACC do oznaczonego jako: Gniazdo ładowania USB 1 (F48) będzie OK? Oczywiście używam przejściówek fuse tap i dokładam dodatkowo swój 5 A.
Drugie pytanie: jakie bezpieczne napięcie odcięcia ustawić dla akumulatora 12 V, aby nie obawiać się rozładowania akumulatora?
Używam Viofo Hardware Kit H4, czy 12,2 V będzie OK?