Dzień dobry. Mam do podłączenia u znajomego zasilanie 230 V w przyczepie kempingowej. Zabezpieczenie to wyłącznik różnicowoprądowy 25 A/30 mA, wyłącznik nadprądowy jednobiegunowy 16 A, przewód zasilający 3-żyłowy z wtyczką sieciową ze stykiem PE. I tu chcę się upewnić, co w przypadku, gdy w gniazdku na słupku parkingowym będą zamienione L i N lub też odwrotnie, czy zamontować dodatkowo 2-gi nadprądowy na żyłę N?