Witam mam problem w aucie Opel Zafira 1,9 l samochód po wciśnięciu pedału gazu do końca wskazówka obrotomierza idzie tylko do 2 tys. obr./min. Po odpaleniu samochodu wszystko ładnie: turbina śmiga i moc jest, ale chwilę później odcina, tak jakby moc i wskazówka tylko do 2 tys. obr./min. Brak jakichkolwiek błędów.
Wymieniony zawór podciśnienia i nadal to samo — jak odpalę silnik to chwilę turbina działa i nawet mogę się przejechać, ale za chwilę znów obroty tylko do 2 tys. obr./min. Na kompie bez błędów. Przepustnica wyczyszczona, EGR zaślepiony i wylogowany, bez DPF. Jeśli odepnę przepływomierz to tylko wyrzuci błąd przepływki, a mocy nadal brak. Nie mam już pomysłów. Ktoś ma jakąś radę?
Wymieniony zawór podciśnienia i nadal to samo — jak odpalę silnik to chwilę turbina działa i nawet mogę się przejechać, ale za chwilę znów obroty tylko do 2 tys. obr./min. Na kompie bez błędów. Przepustnica wyczyszczona, EGR zaślepiony i wylogowany, bez DPF. Jeśli odepnę przepływomierz to tylko wyrzuci błąd przepływki, a mocy nadal brak. Nie mam już pomysłów. Ktoś ma jakąś radę?