Witam, Panowie elektryk dodawał i poprawiał gniazdka, no i musiał trochę powiększyć dziury w ścianie. Dziury zakleił jakąś gotową masą z wiaderka, chyba śmig. Po wyszlifowaniu kostką jednak widać, że gładź na ścianie, a to, co on robił, ma inną fakturę. Na pewno, jak zagruntuję i pomaluję, będzie się to lekko odznaczać, bo już tak kiedyś miałem w innym pomieszczeniu. Najgorzej pod światło to będzie widać... Da się uzyskać taką samą fakturę i powierzchnię? Jakąś, nie wiem, szlifierką obrotową?