logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki to czujnik z tyłu silnika przy cewce w Renault Clio 2 1.2 16V 2001?

eweryst 24 Sie 2025 09:35 414 8
REKLAMA
  • #1 21642850
    eweryst
    Poziom 15  
    Posty: 302
    Pomógł: 5
    Ocena: 16
    Witam
    Poproszę o identyfikacje co to za czujnik. Reno clio 2 1.2 16V 2001 rok. Jest on z tyłu silnika od strony cewki, przy filtrze olenu. Zasilanie idzie do niego w wiązce do cewek.
    Załączniki:
    • Jaki to czujnik z tyłu silnika przy cewce w Renault Clio 2 1.2 16V 2001? Image_2025_08_23_18_19_55.jpg (276.6 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Jaki to czujnik z tyłu silnika przy cewce w Renault Clio 2 1.2 16V 2001? Image_2025_08_23_18_18_29.jpg (320.74 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21642859
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #3 21642915
    eweryst
    Poziom 15  
    Posty: 302
    Pomógł: 5
    Ocena: 16
    mirrexW napisał:
    Ciśnienia oleju.
    wydaje mi sie ze cisnienia oleju jest zaraz przy filtrze, chodzi o ten w bloku silnika, ktory jest upięty trytytką.
  • #4 21642929
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #5 21642933
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12735
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3391
    W tym miejscu montuje się mikrofony (knock sensory). Jeżeli ma dwa przewody to 99,99 % knock sensor.
  • REKLAMA
  • #6 21642942
    eweryst
    Poziom 15  
    Posty: 302
    Pomógł: 5
    Ocena: 16
    mirrexW napisał:
    Nie wiem co twoja wyobraźnia tam widzi, ale ja widzę wspornik kabelka.
    jutro wejde pod auto, bo na zdjeciu rzeczywiscie moze byc wspornik, jak piszesz.

    Dodano po 3 [minuty]:

    Dodano po 8 [minuty]:

    Aleksander_01 napisał:
    W tym miejscu montuje się mikrofony (knock sensory). Jeżeli ma dwa przewody to 99,99 % knock sensor.

    Ten czujnik jest z przodu bloku, ale MirrexW może mieć racje.
    Teraz kwestia czy gdyby byla przerwa (zwarcie na przewodzie, to moglo by byc powodem, że auto nie chciało odpalić? Dodam, ze nie swiecila sie kontrolka ciśnienia, tylko spirala
  • #8 21643034
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #9 21643165
    eweryst
    Poziom 15  
    Posty: 302
    Pomógł: 5
    Ocena: 16
    Witam tester byl podlaczany. Zaczelo sie od trybu awaryjnego i braku reakcji na gaz, oraz nieregularnie, ale brak mozliwosci odpalenia auta. Główny blad to df168 - obwod klapy powietrza wlotowego niezgodnosc sygnalu blad nieciągly. Zostal wymieniony czujnik pozycji walu, czujnik map oraz na koncu przepustnica. Po tym normalnie wrocila realcja na gaz. Niestety zdazylo sie, ze samochod zgasl i nie mozna bylo go odpalic. Poprawilem ta trytytke i mocowanie przewodu i narazie problem zniknął. Jedyny blad jaki wyskaluje to df135 czujnik polozenia pedalu hamulca ciagly.

    PS pomogla wymiana przekaznika glownego i czyszczenie zgniazd przekaznikow przy silniku.
    Blad df135 zostal, ale swiatla stop dzialaja. Dziwne jest ze jak trzymam hamulec i skasuje blad to go niema. Dopiero jak puszcze hamulec powraca..

Podsumowanie tematu

✨ W Renault Clio 2 1.2 16V z 2001 roku czujnik znajdujący się z tyłu silnika, przy cewce zapłonowej i filtrze oleju, zasilany z wiązki do cewek, to najprawdopodobniej czujnik położenia wału korbowego (czujnik impulsów wału). Jego zadaniem jest dostarczanie sygnału do sterownika silnika, umożliwiającego prawidłowe sterowanie zapłonem i wtryskiem paliwa. Lokalizacja czujnika przy cewce i filtrze oleju jest typowa dla tego modelu, a zasilanie z wiązki cewek potwierdza jego funkcję jako elementu systemu zapłonowego i sterowania silnikiem.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA