mariagora310 napisał: Dzień dobry,
Dzień dobry,
mam pytanie:
- Mieszkanie wynajmujesz od kogoś?
Jeśli tak, to zgłaszasz problem z instalacją elektryczną do właściciela i on organizuje elektryka na cito.
Jeśli będzie miał to w czterech literach, to sama dzwonisz po elektryka, prosisz o wystawienie rachunku, a kosztami rozliczasz się z właścicielem (obniżka o tę kwotę najbliższego czynszu najmu - w tym wypadku właściciel nawet nie może pisnąć, bo to zgodne z prawem i nie przejmuj się, że będzie cię straszył rozwiązaniem umowy, to on jest na przegranej pozycji, bo zgłosiłaś, a on nie zareagował), będziesz miała do tego podstawę w postaci rachunku za usługę.
Pozdrawiam