Witam,
Temat był kilkukrotnie przerabiany, natomiast w trochę starszych centralach.
Posiadam centralę MC424. Instrukcja jest niejasna. W momencie podłączenia z aktywną funkcją “Stand by” (oszczędność energii) schemat:
Styk 12 centrali to STOP. Wychodzi, że trzeba go zwierać ze stykiem 8 centrali, czyli z 24 V, zamiast standardowo z COM (czyli styk 11 centrali).
Podobnie ma się sytuacja ze stykiem 14, który z rysunku ma się zwierać z 8?
O stykach 4 i 5 w fotokomórce RX nie ma nawet wzmianki w instrukcji. 4 dać na styk 11 w centrali, czyli COM, a 5 na styk 13 centrali, czyli PHOTO?
Temat był kilkukrotnie przerabiany, natomiast w trochę starszych centralach.
Posiadam centralę MC424. Instrukcja jest niejasna. W momencie podłączenia z aktywną funkcją “Stand by” (oszczędność energii) schemat:
Styk 12 centrali to STOP. Wychodzi, że trzeba go zwierać ze stykiem 8 centrali, czyli z 24 V, zamiast standardowo z COM (czyli styk 11 centrali).
Podobnie ma się sytuacja ze stykiem 14, który z rysunku ma się zwierać z 8?
O stykach 4 i 5 w fotokomórce RX nie ma nawet wzmianki w instrukcji. 4 dać na styk 11 w centrali, czyli COM, a 5 na styk 13 centrali, czyli PHOTO?