Witam wszystkich, jestem Damian.
Mam problem z pralką, a mianowicie gdy włączam program i naciskam start, słychać, jak pralka kilka razy się obraca, po czym nagle słychać buczenie (chyba pompy), ale wody nie pobiera i wyskakuje serwis. Nie wiem, co to za błąd. Może ktoś pomoże.
Model Whirlpool AWE 4526

Edit: Pralka naprawiona. Została wymieniona grzałka na nową i jak ręką odjął. Dziękuję za pomoc wszystkim zainteresowanym i przepraszam moderatorów za mój falstart.
@Kenworth 18, Tobie dziękuję szczególnie, bo podałeś diagnozę idealną, szkoda, że odczytałem wiadomość po odkręceniu elektrozaworu, ale przynajmniej wiem, jak się do niego dostać. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i moderatorów.
Mam problem z pralką, a mianowicie gdy włączam program i naciskam start, słychać, jak pralka kilka razy się obraca, po czym nagle słychać buczenie (chyba pompy), ale wody nie pobiera i wyskakuje serwis. Nie wiem, co to za błąd. Może ktoś pomoże.
Model Whirlpool AWE 4526
Edit: Pralka naprawiona. Została wymieniona grzałka na nową i jak ręką odjął. Dziękuję za pomoc wszystkim zainteresowanym i przepraszam moderatorów za mój falstart.
@Kenworth 18, Tobie dziękuję szczególnie, bo podałeś diagnozę idealną, szkoda, że odczytałem wiadomość po odkręceniu elektrozaworu, ale przynajmniej wiem, jak się do niego dostać. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i moderatorów.