Witam, kosiarka Hortmasz HKS143N, silnik DYM1P60F. Mam problem z gaźnikiem, przez filtr powietrza na postoju po koszeniu wycieka paliwo do filtra powietrza. Gaźnik wyjęty na stole i sprawdzony pływak (moczyłem go w rozpuszczalniku i wypływa na wierzch, jeśli byłby dziurawy to by się topił, tak?) do tego sprawdzony zawór iglicowy, zamyka się i pracuje szczelnie, dmucham powietrzem z ust w otwór od dojścia paliwa i nie puszcza paliwa (jeśli pływak dam do góry oczywiście co oznacza, że wtedy w komorze pływakowej gaźnika paliwo jest) i uszczelka w nim cała i uszczelnia, wiec co jeszcze mogę sprawdzić, co może być przyczyną? Czy po prostu zamówić drugi gaźnik, przełożyć i z tym dać sobie spokój?