Dzień dobry, czy ktoś z ma schemat, podgrzewanych foteli Peugeot 3008 I 2010 rok?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamporanek666 napisał:Dzień dobry, czy ktoś z ma schemat, podgrzewanych foteli Peugeot 3008 I 2010 rok?
poranek666 napisał:Czy ogrzewanie fotela będzie działać podpięte na krótko?
poranek666 napisał:Tam gdzie jest BSI jest niepodłaczone gniazdo z pięcioma przewodami BM02A , 2120, 9017A, 9018A i 210. Od czego to może być?
poranek666 napisał:Pomierzyłem oporności, i tak fotel kierowcy c1 c2 1,2ohma, b1 b4 2,6 ohma, pasażer c1 c2 1,2 ohma b1 b4 1,5ohma.
poranek666 napisał:Tam gdzie jest BSI jest niepodłączone gniazdo z pięcioma przewodami BM02A, 2120, 9017A, 9018A i 210. Od czego to może być?
poranek666 napisał:
12V dochodzi do tego elementu i dalej sie nie rozchodzi. Czy tym przewodem
od BSI idzie jakieś napięcie sterujące?
poranek666 napisał:Z pinu 22 BSI idzie kabelek do rezystorów i diody, tam musi być jakieś napięcie.