Witam serdecznie
Posiadam Auto Hyundai I20 1.0 100 PS Activ z 2019 roku. Mam z nim następujący problem dokładnie chodzi o odpalanie, jest tak że czasami zapala od dotknięcia, a niekiedy przy odpalaniu działa przez pół sekundy i gaśnie i muszę to powtarzać przez kilka razy nieraz jest to 3 razy nim odpali a nieraz nawet 10 minut się męczę nim zaskoczy, jak odpali to już jeździ normalnie ma moc nic nie przerywa pracuję równo, wykonany został pomiar kompresji wynik bardzo dobry, auto ma tylko 45 tyś kilometrów kupiony w Niemieckim salonie jeden właściciel, na próbę w serwisie było chyba wymienione wszystko co możliwe to znaczy, akumulator, cewki, pompa paliwa, pływak, odpowietrznik baku, świece, filtry , wyczyszczony układ dolotowy, nie przyniosło to żadnej poprawy, nie ma reguły czy auto zimne czy ciepłe, czy jest wilgoć czy świeci słońce, może ktoś z was miał taki problem lub z takim się spotkał, serwisy mnie spławiają gdyż w dzisiejszych czasach jak nie wywali błędu na desce rozdzielczej to nikomu nie chcę się babrać.
Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam
Posiadam Auto Hyundai I20 1.0 100 PS Activ z 2019 roku. Mam z nim następujący problem dokładnie chodzi o odpalanie, jest tak że czasami zapala od dotknięcia, a niekiedy przy odpalaniu działa przez pół sekundy i gaśnie i muszę to powtarzać przez kilka razy nieraz jest to 3 razy nim odpali a nieraz nawet 10 minut się męczę nim zaskoczy, jak odpali to już jeździ normalnie ma moc nic nie przerywa pracuję równo, wykonany został pomiar kompresji wynik bardzo dobry, auto ma tylko 45 tyś kilometrów kupiony w Niemieckim salonie jeden właściciel, na próbę w serwisie było chyba wymienione wszystko co możliwe to znaczy, akumulator, cewki, pompa paliwa, pływak, odpowietrznik baku, świece, filtry , wyczyszczony układ dolotowy, nie przyniosło to żadnej poprawy, nie ma reguły czy auto zimne czy ciepłe, czy jest wilgoć czy świeci słońce, może ktoś z was miał taki problem lub z takim się spotkał, serwisy mnie spławiają gdyż w dzisiejszych czasach jak nie wywali błędu na desce rozdzielczej to nikomu nie chcę się babrać.
Bardzo proszę o pomoc
Pozdrawiam