logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Hyundai i20 1.0 T-GDI 2019 – trudności z odpalaniem, silnik gaśnie po uruchomieniu

mirom22 05 Wrz 2025 20:15 558 8
REKLAMA
  • #1 21654348
    mirom22
    Poziom 6  
    Posty: 128
    Ocena: 24
    Witam serdecznie
    Posiadam Auto Hyundai I20 1.0 100 PS Activ z 2019 roku. Mam z nim następujący problem dokładnie chodzi o odpalanie, jest tak że czasami zapala od dotknięcia, a niekiedy przy odpalaniu działa przez pół sekundy i gaśnie i muszę to powtarzać przez kilka razy nieraz jest to 3 razy nim odpali a nieraz nawet 10 minut się męczę nim zaskoczy, jak odpali to już jeździ normalnie ma moc nic nie przerywa pracuję równo, wykonany został pomiar kompresji wynik bardzo dobry, auto ma tylko 45 tyś kilometrów kupiony w Niemieckim salonie jeden właściciel, na próbę w serwisie było chyba wymienione wszystko co możliwe to znaczy, akumulator, cewki, pompa paliwa, pływak, odpowietrznik baku, świece, filtry , wyczyszczony układ dolotowy, nie przyniosło to żadnej poprawy, nie ma reguły czy auto zimne czy ciepłe, czy jest wilgoć czy świeci słońce, może ktoś z was miał taki problem lub z takim się spotkał, serwisy mnie spławiają gdyż w dzisiejszych czasach jak nie wywali błędu na desce rozdzielczej to nikomu nie chcę się babrać.
    Bardzo proszę o pomoc
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 21654431
    Michał_74
    Poziom 34  
    Posty: 2993
    Pomógł: 184
    Ocena: 621
    Witam.
    Podobny przypadek sle nie 1.0 tylko 1.2 albo 1.4 bo już nie pamiętam.
    Problemem była częsta jazda na sporej rezerwie paliwa.
    Na początek wymiana regulatora ciśnienia paliwa.
    Poszła pompa paliwa a na koniec wtryski.
    Po tych wymianach auto żyje i ma się dobrze.
    Pozdrawiam..
  • #3 21654495
    mirom22
    Poziom 6  
    Posty: 128
    Ocena: 24
    Witam
    Czy regulator ciśnienia paliwa jeżeli jest uszkodzony to nie powinien wywalić błędu ?
  • REKLAMA
  • #4 21654499
    kostrze
    Poziom 16  
    Posty: 321
    Pomógł: 12
    Ocena: 41
    czy to auto jest jeszcze an gwarancji?
  • #5 21654505
    mirom22
    Poziom 6  
    Posty: 128
    Ocena: 24
    Niestety już nie
  • #6 21654524
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Regulator praktycznie nigdy nie daje błędu, jedynie objawy.
  • REKLAMA
  • #7 21654545
    Michał_74
    Poziom 34  
    Posty: 2993
    Pomógł: 184
    Ocena: 621
    kostrze napisał:
    czy to auto jest jeszcze an gwarancji?

    Ta naklejka na tylnej szybie to tylko reklama na gwarancję blacharską.
  • #8 21654669
    mirom22
    Poziom 6  
    Posty: 128
    Ocena: 24
    Zamówiłem regulator ciśnienia jak tylko podmienię to dam znać co I jak
  • REKLAMA
  • #9 21688865
    mirom22
    Poziom 6  
    Posty: 128
    Ocena: 24
    Witam ponownie
    Posiadam już nowy regulator ciśnienia paliwa czy może mi ktoś pomóc w lokalizacji gdzie szukać?
    Dziękuję

Podsumowanie tematu

✨ Hyundai i20 1.0 T-GDI z 2019 roku ma problem z odpalaniem – silnik czasami zapala od razu, a innym razem gaśnie po pół sekundzie i wymaga wielokrotnych prób uruchomienia, nawet do 10 minut. Po uruchomieniu silnik pracuje prawidłowo, bez przerw i z pełną mocą. Kompresja silnika jest bardzo dobra, przebieg wynosi 45 tys. km, auto kupione w niemieckim salonie, jeden właściciel. W serwisie wymieniono akumulator, cewki, pompę paliwa, pływak, odpowietrznik baku, świece, filtry oraz wyczyszczono układ dolotowy, jednak problem pozostał. Nie ma zależności od temperatury czy warunków atmosferycznych. Jeden z użytkowników zasugerował, że przy podobnych objawach w innych modelach Hyundai (1.2 lub 1.4) problemem był uszkodzony regulator ciśnienia paliwa, który nie generuje błędów diagnostycznych, a objawy to trudności z odpalaniem. Autor zamówił regulator ciśnienia paliwa i prosi o wskazówki dotyczące jego lokalizacji. Pytanie o gwarancję potwierdziło, że auto jest już po okresie gwarancyjnym.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA