Dziękuję, kolego, za radę. Gdybyś miał do wyboru część za 500 zł, a część za darmo, myślę, że wybrałbyś to samo co ja. Bardzo nie lubię na tym forum filozofów, którzy piszą swoje życiowe rozterki zamiast odpowiedzieć na pytania. Bez urazy, kolego. Ładowanie jest różne: na dużym akumulatorze ma 14 V, a na małym 12,78 V. Może to moja wina, że nie potrafię znaleźć na tym forum, na którym było napisane wiele razy, że program dobiera kilka numerów części pod VIN auta. Przepraszam, jestem niedouczony i nie znalazłem tego programu, którym specodmercedesa dysponujesz. Pozdrowienia dla ciebie.
Moderowany przez ArturAVS:3.1.9. Rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.