Centrala CA 10 Satel.
Po burzy skasowała się data i godzina (tak wiem muszę wymienić akumulator).
Na manipulatorze nie mogę wejść w opcje ustawienia daty i godziny (mam hasło użytkownika i administratora).
Z tego co wyszukałem w Internecie powinna być taka możliwość po zalogowaniu na hasło użytkownika, niestety przewijając menu strzałką w dół mam tylko możliwość zobaczenia w której strefie mam alarm: awaria systemu strefa I.
Po burzy skasowała się data i godzina (tak wiem muszę wymienić akumulator).
Na manipulatorze nie mogę wejść w opcje ustawienia daty i godziny (mam hasło użytkownika i administratora).
Z tego co wyszukałem w Internecie powinna być taka możliwość po zalogowaniu na hasło użytkownika, niestety przewijając menu strzałką w dół mam tylko możliwość zobaczenia w której strefie mam alarm: awaria systemu strefa I.