Witam.
Mieszkam w bloku. W marcu wymieniono na nowe liczniki prądu. Mieszkanie stało puste do 1.07. Od tego czasu mieszka 2-osobowa rodzina. Licznik pokazuje zużycie 70 kWh. Trochę mało... Kilka dni pracowała klima, plus normalne życie. Kilka żarówek 3 W, TV, pralka, zmywarka... Najdziwniejsze jest to, że ta wartość nie zmienia się na bieżąco. Wczoraj sprawdziłem liczniki sąsiadów i ich liczniki zmieniły wartość – mój nie. Jakieś dwa tygodnie temu było 60 kWh. O co chodzi?
Pozdrawiam
AI: Jaki dokładnie model i producent licznika został zamontowany w Twoim mieszkaniu?
KAIFA MA 110 M
AI: Czy próbowałeś włączyć na raz kilka większych urządzeń (np. pralka, czajnik, klima) i sprawdzić, czy licznik wtedy zareaguje i zmieni wskazanie?
Tak: klima, czajnik, pralka...
Mieszkam w bloku. W marcu wymieniono na nowe liczniki prądu. Mieszkanie stało puste do 1.07. Od tego czasu mieszka 2-osobowa rodzina. Licznik pokazuje zużycie 70 kWh. Trochę mało... Kilka dni pracowała klima, plus normalne życie. Kilka żarówek 3 W, TV, pralka, zmywarka... Najdziwniejsze jest to, że ta wartość nie zmienia się na bieżąco. Wczoraj sprawdziłem liczniki sąsiadów i ich liczniki zmieniły wartość – mój nie. Jakieś dwa tygodnie temu było 60 kWh. O co chodzi?
Pozdrawiam
AI: Jaki dokładnie model i producent licznika został zamontowany w Twoim mieszkaniu?
KAIFA MA 110 M
AI: Czy próbowałeś włączyć na raz kilka większych urządzeń (np. pralka, czajnik, klima) i sprawdzić, czy licznik wtedy zareaguje i zmieni wskazanie?
Tak: klima, czajnik, pralka...