Witam forumoowiczów jak w temacie.
Chciałem zapytać co to za błąd?
Hulajnoga Zing 10 gdy dodaję gazu to nie wchodzi na obroty tylko wywala taki błąd jak na filmiku.
Sprawdziłem koło wydaje się dobre jest napięcie na przewodach po zakręceniu kołem.Bateria też jest sprawna bo trzyma i nie pada napięcie.
Nie wiem czy to manetka czy sterownik?
Nie wiem jak sprzwdzić manetkę.
Co poradzicie?
Chciałem zapytać co to za błąd?
Hulajnoga Zing 10 gdy dodaję gazu to nie wchodzi na obroty tylko wywala taki błąd jak na filmiku.
Sprawdziłem koło wydaje się dobre jest napięcie na przewodach po zakręceniu kołem.Bateria też jest sprawna bo trzyma i nie pada napięcie.
Nie wiem czy to manetka czy sterownik?
Nie wiem jak sprzwdzić manetkę.
Co poradzicie?