Na stronie pewnego sklepu piszą, że czujnik propan-butan na baterie to zły pomysł bo detektor mocno się nagrzewa i grozi wybuchem. Dla mnie to dziwna informacja bo zdaje się, że zasilanie zewnętrzne nie zniweluje tego problemu. Wypełniłem więc z formularz kontaktowy ale nie odpowiedzieli (7 dni), co uznaję za brak wiedzy i chciałbym tutaj zapytać:
- czy to jakiś znany problem z detektoami LPG?
- czy podobnie jest z detekcją gazu ziemnego czyli tego, co mamy w kuchenkach gazowych?
- czy to jakiś znany problem z detektoami LPG?
- czy podobnie jest z detekcją gazu ziemnego czyli tego, co mamy w kuchenkach gazowych?