Zmień szybko hasło do FB, bo prawdopodobnie zaraz będziesz miał włam. Miałem tak dosłownie tydzień temu. Jeden mail z kodem, drugi że się zalogowałem gdzieś w Polsce, a później "wysłałem" prośbę o blika do kilkuset moich znajomych.
Może ktoś wchodzi na Twoje konto.
Zastanawiające jest jednak to, że alert występuje, jak Ty wchodzisz.
Moze ktoś grzebie na Twoim koncie z innego IP, a Ty jak wchodzisz to twierdzi, że z innego IP.
@gulson nieee, norma, u mnie w Orange jak miałem to dostawałem maile z google, fb i innych, gdzie są alerty o logowaniu - bo się IP zmieniło i cyk myk.