Witam, mam pytanie, ponieważ mam kolumnę aktywną Alto TS415. Jest ona nowa, kupiłem ją 2 tygodnie temu. Używam jej kilka razy w tygodniu, żeby sobie posłuchać muzyki, ale już drugi raz podczas dłuższego, głośnego słuchania kolumna wydziela zapach kartonu lub takiej kartki i nie wiem, czy to znaczy, że przegrzałem cewkę w głośniku, czy to po prostu głośnik musi się wygrzać?