Witam wszystkich. Posiadam myjkę Karcher 10/21 4s 2021 r. Myjka była podłączona do kranu w tzw. kuchni letniej. Po wizycie hydraulika i przerobieniu instalacji w kuchni myjka skacze ciśnieniem, pierwsze sekundy po odkręceniu kranu jest ok, potem ciśnienie spada, po chwili znowu ok i tak cały czas "faluje". Na moje oko ciśnienie w sieci nie jest dobre, czy może to mieć wpływ na pracę myjki???
Ewentualnie słyszałem coś o hydroforach zwiększających ciśnienie, czy na podstawie mojego modelu myjki doradzi ktoś jaki hydrofor musiałbym kupić, za odp z góry dziękuję.
Ewentualnie słyszałem coś o hydroforach zwiększających ciśnienie, czy na podstawie mojego modelu myjki doradzi ktoś jaki hydrofor musiałbym kupić, za odp z góry dziękuję.