Witam.Dostałem trochę roszabrowanego karchera 410.Brak w nim wyłącznika i przewodu zassilającego.Po podpięciu przewodów na krótko do silnika pompa pracuje,lecz daje słabe ciśnienie.Moje pytania
- czy można założyć do niej normalny hermetyczny wyłącznik:
- nie doszukałem się ustrojstwa które by wyłączało pompę po osiągnięciu ciśnienia;
- jaka może być przyczyna braku ciśnienia i czy da się to w warunkach domowych naprawić
(w serwisie drogo).Aha,lance posiadam od padalca 2.08( w serwisie karchera zaśpiewali za naprawę 250 zł a ja za nową dałem 280).
- czy można założyć do niej normalny hermetyczny wyłącznik:
- nie doszukałem się ustrojstwa które by wyłączało pompę po osiągnięciu ciśnienia;
- jaka może być przyczyna braku ciśnienia i czy da się to w warunkach domowych naprawić
(w serwisie drogo).Aha,lance posiadam od padalca 2.08( w serwisie karchera zaśpiewali za naprawę 250 zł a ja za nową dałem 280).