@insmod
Porywam ten wątek dla jednej odpowiedzi, otworzę dla niego nowy wątek - pytanie, czy bawiłeś się oprogramowaniem układowym ZT3L? Mam urządzenie zigbee oparte na Telink do modyfikacji i czekam na ich "klucz sprzętowy", więc po prostu przygotowuję się wcześniej 😁
Porywam ten wątek dla jednej odpowiedzi, otworzę dla niego nowy wątek - pytanie, czy bawiłeś się oprogramowaniem układowym ZT3L? Mam urządzenie zigbee oparte na Telink do modyfikacji i czekam na ich "klucz sprzętowy", więc po prostu przygotowuję się wcześniej 😁