Prawdopodobnie zmywarka powoduję problem i aktywuje wyłącznik róznicowo-prądowy, dziwne jest tylko to, że czasami wyłącznik jest w górnej pozycji a mimo to odcina prąd. Wymieniłem róznicówkę jakiś czas było OK a teraz znowu dzieje się to samo wezwałem już fachowca do sprawdzenia zmywarki. Moje pytanie czy to jest możliwe że róznicówka odcina prąd będąc w pozycji górnej "włączony" ? Oczywiście test wyłącznika działa poprawnie.