Autoryzowany instalotor zamontował mi domofon marki EZVIZ HP7.
Zostało to zrobione na skrętce ok. 50m odległości pomiędzy domofonem a panelem w domu.
Problemy jakie z czasem wyszły:
- Nie za każdym razem po wciśnięciu przycisku dzwonka na domofonie jest to sygnalizowane na panelu w domu/aplikacji na telefonie. Np robię 3 próby wciśnięcia dzwonka, tylko 2 razy mi to sygnalizuje na panelu w domu/aplikacji na telefonie.
- Przejeżdżający samochód ulicą powoduje "wybudzenie" głośnika w domofonie, przez co jest słyszalny delikatny dzwięk/pisk w jego głośniku.
Miał ktoś może podobne objawy albo pomysły jak się za to zabrać, support chce żebym kręcił filmiki itd z problemem i słał do nich ale najpierw postanowiłem zapytać fachowców tutaj.
Zostało to zrobione na skrętce ok. 50m odległości pomiędzy domofonem a panelem w domu.
Problemy jakie z czasem wyszły:
- Nie za każdym razem po wciśnięciu przycisku dzwonka na domofonie jest to sygnalizowane na panelu w domu/aplikacji na telefonie. Np robię 3 próby wciśnięcia dzwonka, tylko 2 razy mi to sygnalizuje na panelu w domu/aplikacji na telefonie.
- Przejeżdżający samochód ulicą powoduje "wybudzenie" głośnika w domofonie, przez co jest słyszalny delikatny dzwięk/pisk w jego głośniku.
Miał ktoś może podobne objawy albo pomysły jak się za to zabrać, support chce żebym kręcił filmiki itd z problemem i słał do nich ale najpierw postanowiłem zapytać fachowców tutaj.