Dzień dobry,
Mam pytanie. U znajomych w domu są dwa TV połączone do jednej anteny kierunkowej do TV naziemnej. Schemat wygląda tak:
Antena - połączenie dwóch przewodów z anteną gdzieś na poddaszu - 1: TV z zasilaczem podłączonym kablem - 2: sam kabel.
No i jest dziwna sytuacja: na drugim TV bez zasilacza programy ściągają się tylko, gdy wtyczka jest zarobiona w złączu F bez oplotu. Dwa razy sprawdzałem. Dlaczego tak jest? Bo nie daje mi to spokoju?
Mam pytanie. U znajomych w domu są dwa TV połączone do jednej anteny kierunkowej do TV naziemnej. Schemat wygląda tak:
Antena - połączenie dwóch przewodów z anteną gdzieś na poddaszu - 1: TV z zasilaczem podłączonym kablem - 2: sam kabel.
No i jest dziwna sytuacja: na drugim TV bez zasilacza programy ściągają się tylko, gdy wtyczka jest zarobiona w złączu F bez oplotu. Dwa razy sprawdzałem. Dlaczego tak jest? Bo nie daje mi to spokoju?