Pragnę połączyć komputer z Windows 11 z drukarką Develop ineo 386e poprzez sieć. Zainstalowałem drukarkę, używając sterowników ze strony Develop oraz Konica Minolta. Użyłem sterowników dedykowanych dla Win 11 i Win 10, automatycznego instalatora i uniwersalnego sterownika. Za każdym razem mam ten sam komunikat w panelu drukarki:
Podejrzewam, że nie jest to wina sterowników, skoro drukarka dostaje zadanie, ale go nie wykonuje. Coś ją blokuje i nie wiem dlaczego.
Dodam, że w drukarce ustawiona jest zła data, ale nie jestem w stanie jej zmienić, bo monter, który dawno temu ją montował, musiał zmienić hasło administratorskie. W każdym razie nie działa standardowe 1234567812345678. Tu z kolei wyświetla się taki komunikat:
Jako ksero, sprzęt działa normalnie.
Będę wdzięczny za każdą próbę pomocy.
AI: Jaki dokładnie komunikat pojawia się na panelu drukarki, gdy zadanie drukowania dociera, ale nie jest realizowane?
Bezpośrednio na drukarce nie pojawia się żaden komunikat. Widać go w panelu administracyjnym drukarki w przeglądarce internetowej. Brzmi: Deleted Due To Error.
AI: Czy w drukarce jest włączona autoryzacja użytkownika lub wymagany kod PIN do drukowania, a jeśli tak – czy próbowałeś skonfigurować te ustawienia w sterowniku na komputerze?
Podczas kserowania wymagane jest zalogowanie na profil jednego z użytkowników. Na komputerze nie próbowałem tego skonfigurować. Nie sądziłem, że jest to wymagane, ale nie posiadam wiedzy, jak to zrobić. Instrukcja obsługi o tym nie mówi.
Podejrzewam, że nie jest to wina sterowników, skoro drukarka dostaje zadanie, ale go nie wykonuje. Coś ją blokuje i nie wiem dlaczego.
Dodam, że w drukarce ustawiona jest zła data, ale nie jestem w stanie jej zmienić, bo monter, który dawno temu ją montował, musiał zmienić hasło administratorskie. W każdym razie nie działa standardowe 1234567812345678. Tu z kolei wyświetla się taki komunikat:
Jako ksero, sprzęt działa normalnie.
Będę wdzięczny za każdą próbę pomocy.
AI: Jaki dokładnie komunikat pojawia się na panelu drukarki, gdy zadanie drukowania dociera, ale nie jest realizowane?
Bezpośrednio na drukarce nie pojawia się żaden komunikat. Widać go w panelu administracyjnym drukarki w przeglądarce internetowej. Brzmi: Deleted Due To Error.
AI: Czy w drukarce jest włączona autoryzacja użytkownika lub wymagany kod PIN do drukowania, a jeśli tak – czy próbowałeś skonfigurować te ustawienia w sterowniku na komputerze?
Podczas kserowania wymagane jest zalogowanie na profil jednego z użytkowników. Na komputerze nie próbowałem tego skonfigurować. Nie sądziłem, że jest to wymagane, ale nie posiadam wiedzy, jak to zrobić. Instrukcja obsługi o tym nie mówi.