Użytkownik zgłasza problem z ekspresem Siemens EQ7 m-serie, polegający na tym, że zamiast zasysania mleka, z wężyka wydobywa się gorąca para pod dużym ciśnieniem. Ekspres został odkamieniony i wyczyszczony, jednak problem nadal występuje. W odpowiedz...
[Czytaj dalej]