logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Siemens EQ7 Plus CTES30X – komunikat „Ustaw spieniacz mleka”, nie robi kawy mlecznej

grzesbrzeg1 14 Lis 2025 08:48 258 3
REKLAMA
  • #1 21750835
    grzesbrzeg1
    Poziom 2  
    Posty: 10
    Dzień dobry. W ekspresie Siemens wyskakuje komunikat "Ustaw spieniacz mleka". Nie znalazłem takiej opcji w menu, a spieniacz można tylko przesuwać góra-dół. Co może mu dolegać?
    Ekran ekspresu Siemens EQ7 z komunikatem Ustaw spieniacz mleka Etykieta informacyjna ekspresu Siemens CTES30X z danymi producenta i parametrami technicznymi
  • REKLAMA
  • #2 21750884
    mrhari
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7971
    Pomógł: 834
    Ocena: 3233
    Wężyk spieniacza masz podpięty?
  • REKLAMA
  • #3 21750889
    grzesbrzeg1
    Poziom 2  
    Posty: 10
    Tak jest podpięty. Jeszcze wczoraj działał. Ani wycieku, ani nic. Brak możliwości zrobienia kawy. Wyskakuje ten komunikat. Dawałem ustawienia fabryczne. Odłączyłem od prądu. Chciałem go opróżnić, też staje na tym komunikacie.
    Zbliżenie na ekspres do kawy z podłączoną rurką do spieniacza mleka
  • #4 21751041
    grzesbrzeg1
    Poziom 2  
    Posty: 10
    Wyczyściłem jeszcze raz spieniacz i zaczął działać.
REKLAMA