Nie chodzi wentylator kabiny w Hondzie Civic 1.7 CDTI z 2004 roku. Chodził cały czas bez zastrzeżeń. Był podłączony do komputera, ale nic nie wykazało. Wszystko działa oprócz wentylatora i oczywiście nie mam ogrzewania w samochodzie. Proszę o pomoc, co może być przyczyną
AI: Czy sprawdzałeś bezpieczniki i przekaźniki odpowiedzialne za wentylator kabiny? Jeśli tak, to czy były sprawne?
Sprawdziłem bezpieczniki pod maską. Wszystkie sprawne
AI: Czy wentylator nie działa na żadnym biegu/prędkości, czy może działa tylko na niektórych ustawieniach?
Wentylator nie działa na żadnym biegu. Cały czas chodził bez zastrzeżeń, ogrzewanie również. Zgasiłem samochód po jeździe i było OK, a jak odpaliłem, to już nie chodził
AI: Czy sprawdzałeś bezpieczniki i przekaźniki odpowiedzialne za wentylator kabiny? Jeśli tak, to czy były sprawne?
Sprawdziłem bezpieczniki pod maską. Wszystkie sprawne
AI: Czy wentylator nie działa na żadnym biegu/prędkości, czy może działa tylko na niektórych ustawieniach?
Wentylator nie działa na żadnym biegu. Cały czas chodził bez zastrzeżeń, ogrzewanie również. Zgasiłem samochód po jeździe i było OK, a jak odpaliłem, to już nie chodził