Witam, mam problem z Astrą J 1.7 110 KM, a mianowicie sprzęgło wymieniane było — wszystko w czerwcu, plus regeneracja skrzyni biegów, ale od niedawna mam problem z pedałem sprzęgła. Już odpowietrzałem kilkanaście razy, ale nadal pedał sprzęgła jest miękki i chwilami ciężko bieg wrzucić i nie odbija pedał do końca. Czy miał ktoś taki problem? Słyszałem też, że to może być wina odpowietrznika, który jest na przewodzie zaraz przy pompce?
Dodam, że chodzi o taki niby odpowietrznik
Dodam, że chodzi o taki niby odpowietrznik