logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Astra J 1.7 CDTI – miękki pedał sprzęgła, trudności z wrzucaniem biegów po wymianie

kicajacek306 24 Lis 2025 13:11 360 0
REKLAMA
  • #1 21760764
    kicajacek306
    Poziom 3  
    Posty: 18
    Witam, mam problem z Astrą J 1.7 110 KM, a mianowicie sprzęgło wymieniane było — wszystko w czerwcu, plus regeneracja skrzyni biegów, ale od niedawna mam problem z pedałem sprzęgła. Już odpowietrzałem kilkanaście razy, ale nadal pedał sprzęgła jest miękki i chwilami ciężko bieg wrzucić i nie odbija pedał do końca. Czy miał ktoś taki problem? Słyszałem też, że to może być wina odpowietrznika, który jest na przewodzie zaraz przy pompce?

    Dodam, że chodzi o taki niby odpowietrznik

    Czarny plastikowy odpowietrznik z napisem AJ 17 na tle niebieskiej plandeki
  • REKLAMA
REKLAMA