Renault Master 3, rok 2021, 2,3 D Problem z komunikacją dozownika AdBlue.
Czy ktoś miał podobny problem? AdBlue zatankowany do pełna, a na liczniku pokazuje minimum. Pytanie: czy demontować bak i zaglądać do pompy, czy szukać gdzie indziej?
Najprawdopodobniej nie zgłasza się moduł adblu z powodu uszkodzonej linii can. Odłącz czujniki noxa i sprawdź czy będzie połączenie z adblu i sprawdź wtryskiwacz adblu. Nie napisałeś z jakim systemem mamy do czynienia? Pokaż skan linii can i info ecu silnika.