Mam w domu nową drukarkę HP LaserJet M234dw MFP (6GW99F). Jeszcze nie zainstalowana.
Dostałem info od sprzedawcy odnośnie zamienników:
Nie przystępować do żadnych programów HP+, Instant Ink, nie wyrażać zgód marketingowych. Po aktualizacji oprogramowania mogą nie działać zamienniki.
Czy można używać tej drukarki bez aktualizacji oprogramowania? Tzn. będę się łączył z drukarką przez Wi-Fi i czy aktualizację same z siebie nie będą się instalować?
Dostałem info od sprzedawcy odnośnie zamienników:
Nie przystępować do żadnych programów HP+, Instant Ink, nie wyrażać zgód marketingowych. Po aktualizacji oprogramowania mogą nie działać zamienniki.
Czy można używać tej drukarki bez aktualizacji oprogramowania? Tzn. będę się łączył z drukarką przez Wi-Fi i czy aktualizację same z siebie nie będą się instalować?