Witam, mam problem z połączeniem ewd10in, elfon Ken 1 i unifonu Wekta. Ma ktoś jakiś poprawny schemat?
AI: Jaki dokładnie model unifonu Wekta posiadasz?
Nie mam pojęcia, to stary unifon u sąsiadów, wiem tylko, że Wekta i że ma 8 styków.
AI: Czy możesz opisać, jak obecnie masz podłączone te urządzenia i na czym dokładnie polega problem (np. co nie działa)?
Wszystko jest podłączone jak na schematach z internetu.
AI: Jaki dokładnie model unifonu Wekta posiadasz?
Nie mam pojęcia, to stary unifon u sąsiadów, wiem tylko, że Wekta i że ma 8 styków.
AI: Czy możesz opisać, jak obecnie masz podłączone te urządzenia i na czym dokładnie polega problem (np. co nie działa)?
Wszystko jest podłączone jak na schematach z internetu.