Mam pytanie, posiadam agregat 1F (3 kW) i falownik 3F (8 kW), ale nie mam wejścia na agregat we falowniku, czy jeśli bym prąd puścił przez mostek prostowniczy i podłączył pod wejście paneli PV to ma sens? Czy potrzeba by kondensator dla prądu stałego?