Witam. Instalacja LPG KME z wtryskiwaczami KME fenix. Po nocy samochód nierówno chodzi przez około 2 min na zimnym potem już działa normalnie. Przy zakręconej butli na noc problem nie występuje.
Auto czasami gasjie na lpg i gubi zapłon na jednym cylindrze. Na PB chodzi równo.
Samochód posiada instalacje 5 lat i przejechane ok 50 tys na gazie.
Czy możliwe jest żeby już listwa zakoczyla żywot??
We wcześniejszym aucie miałem hany niebieskie i ponad 130 tys na nich zrobione i zero problemu.
Czy jest możliwość testu listwy w programie KME ??
Auto czasami gasjie na lpg i gubi zapłon na jednym cylindrze. Na PB chodzi równo.
Samochód posiada instalacje 5 lat i przejechane ok 50 tys na gazie.
Czy możliwe jest żeby już listwa zakoczyla żywot??
We wcześniejszym aucie miałem hany niebieskie i ponad 130 tys na nich zrobione i zero problemu.
Czy jest możliwość testu listwy w programie KME ??