logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] KME Fenix – nierówna praca na zimnym, gaśnięcie i wypadanie zapłonu na LPG

noidemm 21 Gru 2025 19:07 204 1
REKLAMA
  • #1 21786870
    noidemm
    Poziom 22  
    Posty: 1909
    Pomógł: 3
    Ocena: 253
    Witam. Instalacja LPG KME z wtryskiwaczami KME fenix. Po nocy samochód nierówno chodzi przez około 2 min na zimnym potem już działa normalnie. Przy zakręconej butli na noc problem nie występuje.
    Auto czasami gasjie na lpg i gubi zapłon na jednym cylindrze. Na PB chodzi równo.
    Samochód posiada instalacje 5 lat i przejechane ok 50 tys na gazie.
    Czy możliwe jest żeby już listwa zakoczyla żywot??
    We wcześniejszym aucie miałem hany niebieskie i ponad 130 tys na nich zrobione i zero problemu.
    Czy jest możliwość testu listwy w programie KME ??
  • REKLAMA
  • #2 21796119
    noidemm
    Poziom 22  
    Posty: 1909
    Pomógł: 3
    Ocena: 253
    Wymieniłem listwę wtryskową LPG na Barracudy i problem z LPG ustąpił. Uszkodzona była listwa.
REKLAMA