Agregat Generac 2000, silnik Tecumseh, dolnozaworowy - czy to jest poprawna praca gaźnika? Agregat chla benzynę, obciążony czy nie? Na moje oko to jest niewłaściwe dozowanie paliwa. Czy możecie popatrzeć?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam