logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Generac 2000 z silnikiem Tecumseh – nadmierne zużycie paliwa, ustawienia gaźnika

marcin_werner1 21 Gru 2025 20:59 150 0
REKLAMA
  • #1 21787003
    marcin_werner1
    Poziom 5  
    Posty: 14
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Agregat Generac 2000, silnik Tecumseh, dolnozaworowy - czy to jest poprawna praca gaźnika? Agregat chla benzynę, obciążony czy nie? Na moje oko to jest niewłaściwe dozowanie paliwa. Czy możecie popatrzeć?


  • REKLAMA
REKLAMA