Witam, przymierzam się do montażu monitoringu w domu. Planuję zestaw 6 kamer Dahua + rejestrator NVR4108. Wstępnie zaplanowałem kamery Dahua IPC-HDBW5449R-ASE-NI. Z tego co popatrzyłem prawdopodobnie rejestrator obsługuje do 8 kamer, ale tylko 4 kanały z Wizsense. Prosiłbym o informację czy ktoś może potwierdzić, czy faktycznie tak jest? Jeśli tak to nie ma sensu przepłacać, tylko wziąłbym 4 szt., tych 5449,a 2 szt. jakieś inne.
z góry dziękuję za odpowiedź.
z góry dziękuję za odpowiedź.